Karnawał dla dzieci

W karnawale zapraszamy dzieci na bale. Są to naprawdę niezwykłe imprezy dla dzieci. Zawsze pojawiają sie baśniowe postacie, które wprowadzają dzieci w swój niezwykły, pełen fantazji świat.
Opowiadają, skąd pochodzą i jakie miały przygody. Oczywiście najważniejsza jest muzyka - zawsze gorąca - i szalony taniec! Artyści występują w baśniowych strojach, śpiewają, a także prowadzą konkursy i zabawy.
Impreza karnawałowa dla dzieci- Wizyta kosmitek na Ziemi
Czasem może nawet zdarzyć się, że na bal przylecą kosmitki! To dopiero! Wizyta UFO na Ziemi! Tylko skąd znają wszystkie ziemskie przeboje?!
Impreza karnawałowa dla dzieci- Podróż na Baśniowym Okręcie
W baśniowym świecie wszystko jest możliwe. Baśniowym Okrętem na nasz bal przypłynął wesoły marynarz Sztormik i Wróżka Różowych Róż. Pływali po morzach i oceanach całego świata, znają muzykę i tańce różnych krajów.
Impreza karnawałowa dla dzieci- Podwodny świat fantazji
Morskie księżniczki - młoda Basza i jej ciocia Baja - opowiadają, jak wygląda życie na dnie morza, ale również jakie spotkały je przygody, jak bardzo lubią śpiewać, tańczyć, a nawet... jeździć na saneczkach!
Impreza karnawałowa dla dzieci- Lady Klaun
Bal karnawałowy Lady Klaun to wspaniała zabawa dla dzieci z konkursami, animacjami oraz muzyką porywającą do tańca. Imprezę prowadzą dwie niewiarygodnie zabawne i pozytywnie zakręcone postacie. Mają różowe wdzianka i kolorowe sukienki. Wprowadzają dzieci w swój zwariowany, radosny świat. Robią sobie wzajemnie śmieszne psikusy, wciągając przy tym wszystkich obecnych w szaloną zabawę. Podczas balu nawiązujemy do świata cyrku. Dzieci "karmią" lwa, bujają się na rola-boa, żonglują, robią różne sztuczki cyrkowe. Muzyka, konkursy i zabawy sprawiają, że dzieci długo pamiętają roześmiane Ladies Klaun!


Impreza karnawałowa dla dzieci- Bal na leśnej polanie
Do dzieci przybywają dwie leśne skrzatki: Ciocia Skrzatka i Skrzateczka Minimay. Mają zielono - brązowe kubraczki i buty z długimi noskami. Chciałyby pobawić się z dziećmi, opowiedzieć im, jak żyje się w lesie, potańczyć przy leśnej muzyce... Muzyka, konkursy i zabawy sprawią, ze dzieci bedą długo pamiętały las i wesołe skrzatki!
Impreza karnawałowa dla dzieci- Szalone królewny i rock'n'roll
Niezwykłe królewny zapraszają na niezwykły bal! Każdy myśli, że królewny są spokojne i smutne, a tymczasem królewny potrafią świetnie się bawić! I nie tylko! Potrafią świetnie tańczyć, śmiać się w głos, wciągać wszystkich do szalonej zabawy, aż zabraknie tchu! W karnawale czas na bale! Szalone królewny zapraszają do rock'n'rolla, walca, na disco i mnóstwo innych tańców, zabaw i konkursów! Zakręcone królewny, zakręcona muzyka, dzieci też nieźle się zakręcają!