Imprezy plenerowe
Od wczesnej wiosny, latem, aż do jesiennych chłodów wykonujemy imprezy dla dzieci na powietrzu. Podczas festynów miejskich, pikników dla firm, imprez integracyjnych, "Dniach Dziecka" organizowanych przez różne instytucje, na dużych i małych estradach wykonujemy nasze programy artystyczne
Przy dobrej muzyce, w sympatycznej atmosferze wspaniale bawią się dzieci i dorośli. Konkursy, animacje, zabawy, wspólne tańce sprawiają wiele radości uczestnikom naszych programów.
Ofertę organizacji i prowadzenia imprez plenerowych dla dzieci kierujemy przede wszystkim do szkół, przedszkoli, firm i innych placówek z Warszawy i woj. mazowieckiego

Imprezy plenerowe dla dzieci - Witajcie Przedszkolaki!
to program artystyczny na wczesnojesienny bal w ogrodzie połączony z przysięgą nowych przedszkolaków. Artyści w baśniowych strojach, wspólne tańce, animacje i zabawy uprzyjemnią dzieciom poznawanie przedszkola, a rodzicom pomogą lepiej zintegrować się ze społecznością przedszkolną.


Imprezy plenerowe dla dzieci - Andrzejkowe czary-mary


to zabawa andrzejkowa z muzyką i tańcami organizowana pod koniec listopada, w której dzieci poznają dawne i spółczesne wróżby andrzejkowe, takie jak ustawianie butów, rzucanie obierki jabłka, koło fortuny czy losowanie dobrych przepowiedni. do tańca proponujemy muzykę polską, w tym muzykę ludową. Artyści w strojach ludowych lub baśniowych.

Imprezy plenerowe dla dzieci - Kropki na czerwonym, czyli przygody z Muchomorami
To wesoła, pełna humoru zabawa dla dzieci, którą możemy z powodzeniem zrealizować podczas każdej imprezy plenerowej, na festynie, na wielkiej scenie, czy bardziej kameralnie. W naszym programie wprowadzamy dzieci w nasz baśniowy świat, śpiewamy piosenki, organizujemy tańce, animacje, przeprowadzamy zabawy i konkursy. Z dziećmi bawią sie: Ciocia Muchorcia, Muchomoruś i Czerwony Kapturek.
Imprezy plenerowe dla dzieci - Biedronka Ala i Pszczółka Ola
Dożynki- super program dla dzieci i załych rodzin z radosnymi owadami, które przybywają, aby bawić się na dożynkach. Biedronka i Pszczółka są bardzo miłe, wesołe, ale jakoś nie potrafią fruwać... :-) Za to śpiewają piosenki, organizują konkursy dożynkowe, prowadzą układy taneczne, animacje i zabawy. A ileż przy tym jest przygód, śmiechu i żartów...
Imprezy plenerowe dla dzieci - Franek Pacynka
To koncert dla dzieci zawierający słynne utwory muzyki klasycznej takie jak Marsz Turecki Mozarta, Kankan Offenbacha, Polonez Chopina w aranżacjach dla dzieci, a także piosenki i animacje, dużo humoru, zabaw i żartów. Bohaterem koncertu jest Franek – pacynka, która rozśmiesza dzieci. Artyści grają na skrzypcach, instrumentach perkusyjnych, keyboardzie, flecie poprzecznym i fletach prostych. Muzyka na żywo. Dzieci biorą aktywny udział w koncercie
Imprezy plenerowe dla dzieci - Wycieczka po Polsce
To znakomity program dla dzieci, szczególnie polecamy go na LATO W MIEŚCIE. Wykonują go dwie lub trzy osoby obsadzone w rolach przewodniczek po Polsce. Zabieramy dzieci (oczywiście w wyobraźni) do najciekawszych miejsc w Polsce. Opowiadamy o Krakowie, Grunwaldzie, odpoczywamy na plaży, w lesie, wędrujemy po górach. A to wszystko przy wyłącznie polskiej muzyce, polskich przebojach i piosenkach dziecięcych. W programie zawarte są konkursy, zabawy i animacje.
Uwaga! Program ten może zostać wykonany jednoosobowo w formie KONCERTU przez Izabelę Wilczak z keyboardem, fletami oraz odpowiednimi rekwizytami.
Imprezy plenerowe dla dzieci - Zielona żyrafa, żółta piłeczka i różowe hula-hop
To interaktywny program dzieci dla dzieci i rodziców, znakomity na imprezy plenerowe, dynamiczny, pełen muzyki, humoru, konkursów i zabaw.
Tym razem Ciocia Iza zajmuje się Dzidziusiami. właściwie dziewczynki już spały, ale obudziły się jak usłyszały głos cioci. Ciocia Iza przyniosła im pełno zabawek w wielkim worku. Dzidziusie zamiast spać, chyba wolą się nimi pobawić, a do zabawy zapraszają wszystkie dzieci i dorosłych.
Imprezy plenerowe dla dzieci - Kwiatkowe żarty
To pełen humoru familijny program dla dzieci, w którym opowiadamy niesamowitą historię trzech Pstrych Kwiatków, które rozsiewają dobry humor. Przy nich nie można sie nudzić! Wesołe piosenki, konkursy, animacje, piosenki z choreografią, psoty, figle, śmiech, wspólna zabawa - to atuty naszego programu. W programie prowadzimy quiz Bezpieczne wakacje, w którym znajdują sie pytania dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, korzystania z kąpieli wodnych, zasad współpracy w grupie, sportu, koleżeństwa, używek itp. Laureat quizu otrzymuje nagrodę główną.
Imprezy plenerowe dla dzieci - W krainie westernów
Mary i Lucy uciekają przed złym Czarnym Joe. Proszą dzieci, aby pozwoliły im się u nich schronić. Zapraszają do wspólnej zabawy w Dziki Zachód.
Imprezy plenerowe dla dzieci - Dzieciak - to jest to!
Świat dziecka jest niezwykły. Jak przekonać o tym dorosłych? Trzeba przypomnieć im ten czas, kiedy sami byli mali. Urokliwe piosenki, zabawne sytuacje na pewno w tym pomogą.
Imprezy plenerowe dla dzieci - Zabawa truskawkowa, czyli zjedz mnie później...
Och, jak na wiosnę smakują truskawki... Nic dziwnego, że gdy nagle na imprezie zjawiają się dwie wielkie i dorodne truskawki, muszą prosić: - Zjedzcie nas później...
Imprezy plenerowe dla dzieci - Wesołe dynie


Wesołe Dynie - w związku z coraz większą popularnością dyni jako warzywa, detronizującą nawet powszechne ostatnio święto ziemniaka, mamy specjalny program z Ciociami Dyńkami. Ciocie są niezwykle wesołe, energiczne, wymyślają świetne zabawy z mniejszymi i większymi dyniami, tańczą, prowadzą animacje, a przede wszystkim głośno śmieją się z radości, że mogą pobawić się z dziećmi!