Imprezy mikołajkowe dla firm, instytucji, przedszkoli i szkół


Bajki ze św. Mikołajem
Mikołajkowe imprezy artystyczne
pełne świątecznej muzyki, animacji, konkursów i tańców

Imprezy interaktywne.

Prowadzimy je przy mikrofonach, śpiewamy, tańczymy, zabawiamy dzieci i rodziców.
Scenariusze możemy modyfikować – w zależności od potrzeb Organizatora.
Możemy wzbogacić nasz występ proponując mnóstwo dodatkowych atrakcji.
Św. Mikołaj ho-ho-ho! pamięta o swych obowiązkach, wręcza paczki i pozuje do zdjęć, ale także wesoło bawi się z dziećmi,
a nawet tańczy :-) Dzieci i rodzice biorą aktywny udział w przedstawieniach, wykonują animacje, śpiewają i tańczą z nami.

Przyjeżdżamy na miejsce wykonania bajki/imprezy ze scenografią, rekwizytami,
kostiumami i profesjonalnym nagłośnieniem.
Gramy dla dzieci w Warszawie i woj. mazowieckim.

A oto nasze propozycje dostępne w 2016r.:

Mikołajki dla dzieci - Pajacyk, dzieci i św. Mikołaj
Pajacyk, dzieci i św. Mikołaj to spotkanie ze św. Mikołajem, impreza dla dzieci z rodzicami, w której przeplatają się fabuła, muzyka, taniec, animacje oraz konkursy i zabawy.
Czy św. Mikołaj naprawdę potrafi wszystkich uszczęśliwić? Spełnić wszystkie marzenia? Jest okazja, aby to sprawdzić. Dziewczynka o imieniu Kasia ma małego pajacyka i chciałaby mieć dokładnie takiego samego Pajacyka, ale żeby był duży, grzeczny, umiał mówić, tańczyć i mógł stać się jej najlepszym przyjacielem. To bardzo trudne zadanie… Ale – jak się okazuje - nie dla św. Mikołaja!

Mikołajki dla dzieci - Św. Mikołaj i królewna Kapryśnica
Bal mikołajkowy z fabułą o królewnie Kapryśnicy, która miała naprawdę wszystko, chciała jeszcze więcej, a do tego była bardzo niegrzeczna i nikt nie lubił jej brzydkiego zachowania.
Czy św. Mikołaj sobie z nią poradzi? Pokaże jej jak być grzeczną, miłą i nauczy ją bawić się z dziećmi? To może być trudne zadanie nawet dla św. Mikołaja ...
Niezwykła czapka św. Mikołaja
Św. Mikołaj - jak nakazuje tradycja - podróżuje w towarzystwie Anioła i nieznośnego Czarcika, z którym jest ciągle mnóstwo kłopotów. Może dzieci i św. Mikołaj sprawią, że się odmieni? Ku zdziwieniu wszystkich okazuje się, że Czarcik to w istocie bardzo miła dziewczynka o imieniu Ula.
Mikołajki dla dzieci - Wizyta św. Mikołaja i Pani Zimy
Tym razem do dzieci przybywa Pani Zima, żeby sprawdzić, czy jest już dużo śniegu i czy mróz szczypie w uszy. Razem z nią niespodziewanie pojawia się kolorowa postać z baśni o słońcu - Timbuszka - która nigdy nie widziała zimy i chciałaby ją zobaczyć. Timbuszka ma również wiele innych marzeń. Ale czy warto mieć marzenia? Czy warto pragnąć je spełnić? Św. Mikołaj zna odpowiedzi na wszystkie pytania i na pewno dobrze doradzi Timbuszce...