Izabela Wilczak | Zespół

Izabela Wilczak
jest absolwentką Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie. Śpiewa, gra na flecie poprzecznym, keyboardzie oraz fortepianie.
Wraz z zespołem wykonuje autorskie koncerty edukacyjne dla dzieci oraz koncerty tematyczne i okolicznościowe dla dorosłych.
W swojej działalności dla dzieci preferuje formę interaktywną, zarówno w koncertach jak i muzycznych spektaklach teatralnych. Układa scenariusze imprez, koncertów, bajek muzycznych, teksty piosenek, projektuje kostiumy oraz reżyseruje własne przedsięwzięcia.
Jest autorką podręczników do muzyki pt. Sztuka w gimnazjum - muzyka podręcznik dla klasy 1, Muzyka - część 1, podręcznik klasy 1-3 gimnazjum orazWskazówek metodycznych dla nauczyciela muzyki wydanych przez wydawnictwo JUKA-91 w Warszawie.

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszam do współpracy z Pro Arte. Działamy od 1999r. Zorganizowaliśmy już kilka tysięcy różnego typu imprez dla dzieci i dorosłych. Wykonujemy koncerty, realizujemy oprawę muzyczną uroczystości, jubileuszy, promocji, bankietów, spotkań integracyjnych, z okazji świąt oraz festynów. Współpracujemy z firmami, instytucjami, ośrodkami kultury i placówkami oświatowymi głównie w Warszawie.
Dzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami. Zależy nam na każdej realizacji, na Państwa satysfakcji z udanego spotkania, imprezy czy koncertu. Angażujemy się całkowicie, aby Państwo byli zadowoleni. Zawsze staramy się wkładać całe serce w zadania, które realizujemy, bo tylko tak możliwe jest wykonywanie Sztuki.
Naszą najlepszą rekomendacją jest to, że Klienci do nas wracają, że chcą, abyśmy dla nich pracowali znowu i znowu... Jesteśmy wdzięczni i z radością oddajemy się nowym wyzwaniom.

Izabela Wilczak